Каляри с драматичен домакински успех над Сампдория

5624
на 03.12.2019

С гол на Алберто Чери в 90-ата минута Каляри победи като домакин Сампдория с 4:3 в последния мач от 14-ия кръг на футболния шампионат на Италия.

С попадения на Фабио Куалярела от дузпа в 38-ата минута и на Гастон Рамирес в 52-ата минута гостите от Генуа поведоха с 2:0. Раджа Наинголан в 69-ата минута върна едно попадение, но Куалярела, с втория си гол в мача, доведе резултата до 3:1 за Сампдория.

Жоао Педро в 74-ата минута и в 76-ата минута върна домакините в мача, довеждайки резултата до 3:3, преди Чели в края да донесе и всички точки на домакините.

За Каляри това е осми успех за сезона, като тимът дели четвъртата позиция с Рома.

Сампдория регистрира осма загуба в кампанията, като е на 18-о място, само на две точки от зоната на изпадащите.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)