BG EN

Камарата на представителите на САЩ одобри законопроект за ожесточаване на миграционната политика

СВЕТЪТ ДНЕС

Камарата на представителите на САЩ одобри законопроект за ожесточаване на миграционната политика

3559
на 30.06.2017
Камарата на представителите на САЩ одобри законопроект за ожесточаване на миграционната политика
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Камарата на представителите на Съединените щати одобри законпроект, свързан с приемането на мерки за ожесточаване на миграционната политика по отношение на нелегалните мигранти. Това обяви президентът на Съединените щати Доналд Тръмп.

препоръчано

“Добри новини: камарата на представителите одобри закона Кейт. Надявам се сенатът да постъпи по същия начин“, написа Тръмп в „Туитър“, цитиран от Fox News .

Уточнява се, че законът „Кейт“ разлгежда ожесточаване на наказателните санкции по отношение на депортирани чужденци, които опитват да се завърнат в Съединените щати.

Законът бе наречен „Кейт“ в чест на Кейт Стейнл – убита жена в Сан Франциско през лятото на 2015 година от нелегално пребиваващият в Съединените щати мексикански гражданин Хуан Франсиско Лопес-Санчес, който федералните власти опитваха да депортират пет пъти.

Превод и редакция: ПИК

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 125
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК