Камбуров разпиля Славия, Локомотив (Пловдив) с втора поредна победа

4864
на 27.09.2015

С два гола на Мартин Камбуров Локомотив (Пловдив) надделя с 2:0 над Славия в двубой от 10-ия кръг на „А” група. Срещата се игра на мокрия терен на „Лаута”, а „смърфовете” записаха своя втори пореден успех в първенството, с който събраха 11 точки и изпревариха градския съперник „Ботев”.

Камбуров вкара по един гол в двете полувремена, а само добрите намеси на Марио Кирев и липсата на късмет лишиха капитана на Локомотив (Пловдив) от още няколко попадения.

В 33-ата минута Балдовалиев напредна отляво и центрира към наказателното поле. Там Камбуров бе оставен непокрит, спря си спокойно топката и с хубав удар от границата не остави шанс на Кирев.

В 57-ата Димо Бакалов преодоля вратаря на Славия и върна назад към Камбуров, който с лекота отбеляза и второто попадение в двубоя и оформи крайното 2:0.

Дебют с черно-белия екип направи Емил Гъргоров, който се появи в игра в 72-ата минута.

Срещата се запомни и с неприятен инцидент с бранителя на Локомотив (Пловдив) Крум Стоянов. Той падна много лошо на ръката си, а от показаното от телевизионните повторения изглеждаше като счупване. Стоянов веднага бе заменен.

След загубата Славия остава на 4-ото място с 15 точки.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)