BG EN

Камери за средна скорост ще бъдат разположени по магистралите в страната

ЧАС ПИК

Камери за средна скорост ще бъдат разположени по магистралите в страната

8393
на 26.06.2015
Камери за средна скорост ще бъдат разположени по магистралите в страната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Камери за средна скорост ще бъдат разположени по магистралите в страната. Те ще отчитат средната скорост на изминатото разстояние и на тази основа ще бъдат санкционирани нарушителите, обяви председателят на Агенция "Пътната инфраструктура" Лазар Лазаров, съобщи БНРОбмисля се и възможността част от средствата, постъпили от глоби във Фонд "Пътна безопасност", да бъдат използвани именно за закупуването на този вид камери. 

препоръчано

Лазар Лазаров обясни как ще действат те така: В момента, в който ти си надвишил средната скорост за пропътуването на този участък, която административно е ограничена до Х километра в час, тогава ти се налага автоматично, тъй като камерата е снимала твоя регистрационен номер и от там се налага административното нарушение. На "Люлин" на тунелите има такава експериментална, която е верифицирана. Мисля, че това ще го направим по всичките магистрали в България, тъй като основно там се развиват големите скорости.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК