ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Тома Николов: Валякът "Петрохан" премаза Терзиев и ППДБ. Теодора Георгиева има разстройство на мисловната дейност - върза фльонга на фльонгите (ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с екшън коментар: Теодора Георгиева е доста семпла жена. Петното, което лепна върху страната ни, е непоправимо (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Шумен (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Балабанов осветли скандални връзки - министърът, който ще организира изборите, е тясно свързан със спонсорите на сектата "Петрохан" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британският премиер Дейвид Камерън е бесен от подкрепата на европейските лидери за Жан Клод Юнкер, пише The Telegraf.
препоръчано
Камерън е бил уверен от германския канцлер Ангела Меркел и италиянския премиер Матео Ренци, че те ще го подкрепят в опита му да предотврати Жан Клод Юнкер да стане председател на Европейската комисия.
Премиерът ще се срещне с Генералния секретар на Съвета на Европа Херман Ван Ромпой на „Даунинг Стриит” в последен опит да предотврати възможността господин Юнкер да получи поста.
Пилотите на Lufthansa ще стачкуват два дни, очаква се отмяна на полети
5651
преди 2 часа
Автобус изгоря в Швейцария, шестима са загинали
7039
преди 3 часа


