ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов ПОПАРИ политическите мераци на Радев: Клел се е да бъде обединител на нацията - всичко друго ще бъде престъпление
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британският премиер Дейвид Камерън, който на парламентарните избори бе преизбран в избирателния си район, днес изрази удовлетворението си от резултатите на Консервативната партия, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
„Това е голяма нощ за нашата партия“, заяви лидерът на торите, като все пак подчерта, че „е твърде рано да се говори за окончателен резултат“.
Според последните данни, оповестени от британската медия ВВС, консерваторите ще получат 325 места в парламента, което е с едно място по-малко от абсолютното мнозинство.
препоръчано
Би Би Си: На Камерън не му достига 1 място за мнозинство
5429
на 08.05.2015


