ГОРЕЩО
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Кирил Петков да запази абревиатурата ПП за новия си проект "Продължаваме с парапетите"
ПОЛИТИЧЕСКИ ЛАСТИК! Конституционалист ФИКСИРА изборите към втората половина на април
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 7 души са загинали, а 20 ранени , след като жена-атентатор се самовзриви на оживен пазар в град Биу в Нигерия, съобщава агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
„Преброих най –малко седем души убитии над 20, които бяха облени в кръв. Магазините също са засегнати от експлозията“ , заяви очевидецът Закка Емануел.
Според местния търговец Аувал Юсуф броят на жертвите е същият,а атентаторът може да е бил дегизиран като пътник в автобус, пълен със хора и стоки.
препоръчано
Екстремисти похитиха над 20 души от автобус в Камерун
3696
на 09.02.2015
Избухна взрив на границата между Нигер и Нигерия
3716
на 09.02.2015


