ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
37-годишен мъж е починал, след като е бил затиснат от камион в Попово, съобщиха от МВР-Търговище, пише "24 часа".
препоръчано
Около 12,45 ч. вчера в горски участък в местността “Беров гьол” в землището на с. Паламарца докато е разтоварвал дърва за огрев за лично ползване се е повредила скоростна кутия на камиона, собственост на пострадалия.
Мъжът е бил затиснат от камиона, в резултат на което е починал на място. Трупът му е откаран в болницата в Търговище за аутопсия. Ще бъде назначена техническа експертиза на камиона.
По случая е образувано досъдебно производство.


