BG EN

Камион помете велосипедист в Пловдив

Инциденти

Камион помете велосипедист в Пловдив

14747
на 15.05.2020
Камион помете велосипедист в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пътен инцидент с пострадал велосипедист е регистриран в следобедните часове на 14 май. Това съобщиха от ОДМВР - Пловдив.

Съобщението е получено от телефон 112 в оперативна дежурна на сектор "Пътна полиция" Пловдив.

Изпратеният екип на място е установил, че 35-годишен велосипедист поради неспазване на пътна маркировка на булевард "Санкт Петербург" допуска ПТП с товарен автомобил "Форд транзит", управляван от 20-годишен водач.

Алкохолната проба на двамата участници в ПТП е отрицателна. Пострадалият при произшествието е транспортиран в болница за преглед, но по-късно е освободен с контузия в областта на гърдите.

ПТП е отработено по административен ред от екип на сектор "Пътна полиция" Пловдив.  

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК