BG EN

Камион премаза двама мъже в курорта "Св. Влас"

Инциденти

Камион премаза двама мъже в курорта "Св. Влас"

10177
на 13.06.2023
Камион премаза двама мъже в курорта Св. Влас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Необезопасен камион, натоварен с облицовъчен камък, е убил на място мъж в Курорта "Свети Влас". Пострадал е и друг човек, който е откаран в болница с премазани крака. Инцидентът е станал днес по обяд на улица "Бор", съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас.

препоръчано

Пристигналите на място полицаи са установили, че товарният автомобил "Нисан" с бургаска регистрация, собственост на строителна фирма, е спрян с цел разтоварване с кран на платформата.

Теренът обаче бил с много голям наклон, поради което камионът самопотеглил, докато водачът на 67 години бил върху платформата, за да закачи с коланите товара.

Тежката машина се ударила в оградата на комплекс “Бадемите”, а натоварените камъни премазали водача, който починал на място, разкриха от МВР.

Собственикът на камиона е получил тежки травми на краката при опит да го спре. Работата по случая продължава.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК