ГОРЕЩО
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
31-годишен мъж от Шумен с инициали А. М. е пострадал при катастрофа в Добричко. Пътно-транспортното произшествие e станало около 9.05 часа на 29 юни по път II-29, в участък в близост до село Пленимир, пише topnovini.bg.
препоръчано
Установено е, че товарен автомобил „Мерцедес” с бургаска регистрация, превозващ сурово мляко от Добрич към Генерал Тошево, е напуснал платното за движение и се ударил в крайпътно дърво. Шофьорът А. М. е настанен в Многопрофилната болница за активно лечение в Добрич с контузни рани по главата, без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.
свързани новини
Тежка катастрофа на обхода на Враца, има ранени (снимки)
10909
на 30.06.2015


