BG EN

Камък от кола изхвърча и удари сръбски шофьор, мъжът е в тежко състояние

Инциденти

Камък от кола изхвърча и удари сръбски шофьор, мъжът е в тежко състояние

23296
на 04.09.2025
Камък от кола изхвърча и удари сръбски шофьор, мъжът е в тежко състояние
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сръбски шофьор е в тежко състояние при инцидент на пътя във Видинско, съобщиха от полицията.

препоръчано

На 3 септември е подаден сигнал сигнал за пострадал шофьор на главен път Е-79 в село Гара Срацимир.

При разминаване от неустановено към момента моторно превозно средство, е изхвърчал камък, който чупи предното панорамно стъкло на автомобил, преминава през него и удря главата на 33-годишния сръбски водач.

Мъжът е бил транспортиран във видинската болница, констатирана е черепна травма.

Мострадалият мъж е транспортиран с въздушна линейка в столично лечебно заведение.

По случая се води разследване.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК