BG EN

Канадец се опита да остави бакшиш от 99 хиляди долара за сандвич, влезе в затвора

Америка

Канадец се опита да остави бакшиш от 99 хиляди долара за сандвич, влезе в затвора

4773
на 06.01.2015
Канадец се опита да остави бакшиш от 99 хиляди долара за сандвич, влезе в затвора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

35-годишен пиян канадец се опита да остави бакшиш от 99 000 долара за обикновен сандвич и влезе в затвора, предаде АФП.

препоръчано

Случката се разиграла в бар в град Бари на стотина километра от столицата Торонто. Мъжът си поръчал сандвич за 7 долара. Когато сервитьорката му го донесла, той поискал да плати с карта и казал да набере сумата от 98 932 долара. Транзакцията обаче била отхвърлена, заради прекалено голямата сума.

Собственикът на бара се обадил на полицията заради проблем с клиент, който не може да си плати сметката. Накрая се оказало, че почерпеният мъж имал издадена съдебна забрана за пиене на алкохол, която той нарушил.

Канадецът бил изпратен в изтрезвителното, а след това и в ареста.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Полицията и прокуратурата с НОВИ подробности за операцията срещу имотната мафия Полицията и прокуратурата с НОВИ подробности за операцията срещу имотната мафия
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК