BG EN

Канадският парламент поднови работата си

СВЕТЪТ ДНЕС

Канадският парламент поднови работата си

2861
на 23.10.2014
Канадският парламент поднови работата си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Парламентът на Канада поднови своята работа в четвъртък и приветства като герой сержант Кевин Викер, който вчера изостави церемониалните си задължения и спря въоръжен нападател, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.

Депутатите ръкопляскаха бурно на охранителя на люлката на канадската демокрация, след което последваха отправяне на молитва, националния химн, минута мълчание и кратко изказване на премиера Стивън Харпър. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК