BG EN

Канадският премиер: Канада ще остане силен участник в кампанията срещу „Ислямска държава“

Америка

Канадският премиер: Канада ще остане силен участник в кампанията срещу „Ислямска държава“

3313
на 19.11.2015
Канадският премиер: Канада ще остане силен участник в кампанията срещу „Ислямска държава“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Канадският премиер Джъстин Трюдо заяви, че неговата страна ще остане силен участник в кампанията срещу „Ислямска държава“ в Ирак и Сирия, предаде "Уошингтън Поуст".

препоръчано

По време на разговор с американския президент Барак Обама , Трюдо заяви, че възнамерява да спази обещанието си за изтегляне на канадските изтребители от водената от САЩ коалиция срещу ИДИЛ.

„Канада все още прави повече от достатъчно в борбата срещу ИДИЛ“, заяви Трюди и обеща да изпрати повече военни обучители в Ирак като част от тези усилия.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК