BG EN

Канадският съд пусна под гаранция вицепрезидентката на Huawei

СВЕТЪТ ДНЕС

Канадският съд пусна под гаранция вицепрезидентката на Huawei

11164
на 12.12.2018
Канадският съд пусна под гаранция вицепрезидентката на Huawei
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съдът в канадската провинция Британска Колумбия пусна под гаранция Мън Ванчжоу - вицепрезидент и финансов директор на китайската компания Huawei Technologies, предаде Дойче веле.

препоръчано

Тя беше арестувана във Ванкувър по искане на САЩ заради нарушаване на търговските санкции, въведени от Вашингтон срещу Иран.

Сумата на гаранцията й е 7.5 милиона долара, предава Нюзбг.

Ванчжоу ще трябва постоянно да носи електронна гривна, да предаде паспорта си, да не напуска пределите на Ванкувър, а между 23:00 и 6:00 ч. да пребивава в едно от двете си жилища в града.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК