ГОРЕЩО
СЛЕД АРЕСТА НА "КАЛАШНИЦИТЕ": Скастриха Демерджиев, че МВР се превръща в посредствена фейк страница в социалните мрежи
Големият Васил Михайлов в ПИК и "Ретро": Отказах се от депутатската си заплата, политиката е мръсна работа
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
Йотова за палежа на автомобилите в Скопие: Това не е обикновен криминален акт, а недопустимо посегателство срещу дипломатическа мисия
Здравко Димитров
Кандидат-кмет организира панихида-поклонение на 9 септември в памет на жертвите на комунизма
10264
на 07.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Панихида-поклонение в памет на жертвите на комунизма организира кандидатът за кмет на РБ във Велико Търново Мирослав Трифонов.
На 9 септември 2015 г., от 11.30 часа, в парк „Дружба“ пред „Кръста“ ще бъде отслужена панихида – поклонение в памет на жертвите на комунизма.
Инициативата е на кандидата за кмет на Реформаторския блок в старопрестолния град Мирослав Трифонов и на кандидатите за общински съветници от листата на РБ.
Металният кръст беше издигнат още през 90-те години по инициатива на Съюза на демократичните сили, на лобното място на 204 невинни жертви на комунистическия режим във Великотърновско, се казва в прессъобщение от Реформаторския блок.
препоръчано
свързани новини
Младежи от ГЕРБ почетоха жертвите на нацизма и комунизма
12577
на 23.08.2015


