BG EN

Кандидат милионер: Апаш задигна 300 лотарийни билета от магазин край Пловдив

Крими

Кандидат милионер: Апаш задигна 300 лотарийни билета от магазин край Пловдив

8089
на 01.03.2018
Кандидат милионер: Апаш задигна 300 лотарийни билета от магазин край Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Над 300 лотарийни билета били откраднати от търговски обект в Пловдив. По предварителни данни взломното посегателство е извършено в нощта срещу вторник. Служители на Трето РУ работят по образуваното досъдебно производство.

Криминално проявен и осъждан пловдивчанин е в ареста за поредна кражба. В средата на февруари служители на Шесто РУ започнали работа по сигнал за влизане с взлом в апартамент на ул. „Кедър“ в Пловдив, от където бил задигнат телевизор.

При разследването са събрани доказателства, че посегателството е дело на 44-годишен познайник на полицията. Откраднатата вещ е намерена и иззета.

След доклад на материалите в районна прокуратура, извършителят е  задържан за срок до 72 часа.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК