ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
Кандидатът на ГЕРБ за кмет на район „Овча Купел” Христина Семерджиева: Ремонтираме цялостно бул. „Монтевидео“
25392
на 14.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На открита приемна в ж.к. „Овча Купел”, на ул. „Монтевидео” 98 кандидатът на ГЕРБ за кмет на район „Овча Купел” Христина Семерджиева и кандидатът за общински съветник Димитър Узунов се срещнаха с граждани от района.
препоръчано
„Подготвихме проекта за основен ремонт и разширяване на бул. „Монтевидео” и ще го започнем още в следващия строителен сезон. Направихме основен ремонт и разширение на 3,5 км от бул. „Овча купел”. Ремонтирахме 26750 м2 пътни настилки, 16700 м2 паваж и възстановихме 7200м2 тротоари”, каза Семерджиева.
Предстои изграждането на нова детска градина в кв. „Овча Купел”, два парка в кв. „Овча купел 2” и нов физкултурен салон в 149 СОУ „Иван Хаджийски”.


