BG EN

Кандидатът на ГЕРБ за кмет на "Слатина": На възлови места в кв. "Христо Ботев" ще се изгради видео наблюдение

Региони

Кандидатът на ГЕРБ за кмет на "Слатина": На възлови места в кв. "Христо Ботев" ще се изгради видео наблюдение

18558
на 12.10.2015
Кандидатът на ГЕРБ за кмет на Слатина: На възлови места в кв. Христо Ботев ще се изгради видео наблюдение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кандидатът на ГЕРБ за кмет на район „Слатина"  Наталия Стоянова, народният представител от ГЕРБ-София Георг Георгиев  и кандидатът  за общински съветник Живка Новкова, проведоха среща с гражданите на квартал „Христо Ботев".

препоръчано

Жителите споделиха желанията си за облагородяване на квартала – ремонт на ЦГД 62, изграждане на нова детска градина в квартал 45, изграждане на детска площадка и на спортна площадка. „Със съдействието на Столична община и на МВР ще се предприемат действия за премахване на самообособения „конски пазар".

На възлови места в квартала ще се изгради видеонаблюдение. Ще направим постъпки за локализиране на изнесен център за видеонаблюдение”, каза Стоянова.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК