ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! На вниманието на МВР: Бабаитът Ивайло Мирчев зове за насилие, заплаши Борисов и Пеевски с шамари и юмруци (ВИДЕО)
КРИЗА В РАЗВИТИЕ: Това ли е единственият кандидат на ППДБ за президентските избори след масовия отлив на желаещи за трона на Радев
ПЕЧЕ СЕ ИНТРИГА! Бившето служебно вице на Радев разкри ще оглави ли партията му
МЕЧТИТЕ ИМ РОЗОВИ, ГЛУПОСТИТЕ ИМ - НА ТЪРКАЛЕТА: Някой да спре ППДБ да се резилят как щели да имат 121 депутати в следващия парламент
МЪЛНИЕНОСНА НОВИНА! Володимир Зеленски обяви: Украйна се отказва от НАТО
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кание Уест смята, че расизмът е отживелица. Рапърът твърди, че това е дума, която той не обича да използва, защото е "глупава" и се използва, за да "разделя и отчуждава" хората едни от други.
препоръчано
"Расизмът е отживелица. Това е глупаво схващане, което хората опитват да налагат едни на други, за да се разделят и отчуждават. Той е като подскачаща топка в стая с две котки. Оставете котките буквално се бият за топката. А тя няма нищо, няма цел, освен да подскача. Това е расизмът. На практика той не значи нищо", заяви Уест за френската "Клик ТВ".


