BG EN

Канцлерът на Австрия зове за борба с нелегалната имиграция

СВЕТЪТ ДНЕС

Канцлерът на Австрия зове за борба с нелегалната имиграция

4593
на 27.08.2015
Канцлерът на Австрия зове за борба с нелегалната имиграция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Канцлерът на Австрия Вернер Файман призова за борба с нелегалната имиграция, предаде РИА Новости.
По-рано австрийските медии оповестиха, че полицията е открила камион с телата на около 50 бежанци, загинали в резултат на задушаване.

препоръчано

„Това още веднъж потвърждава необходимостта колко важно е да се спасява животът на хората, да се борим с престъпниците и незаконния трафик на хора. Това показва, че ние трябва да отговаряме за хората, на които се е наложило да се превърнем в бежанци, включително предоставяйки им убежище.

Правата на бежанците не са просто хартийка, а спасяване на техния живот“, заяви Файман.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК