ГОРЕЩО
Giro d'Italia 2026 стартира на българска земя
КУТИЯТА НА ПАНДОРА! Легализира ли АПИ източването на милиони чрез „мъртви“ задания в последния ден на кабинета "Гюров"
ПИК TV: Ето ги министрите от кабинета на "Прогресивна България". Очаквано - премиер е Румен Радев (ВИДЕО)
ПОТРЕСАВАЩО! ИПБ: Прикриват самоубийство на служител на АПИ. Мълчанието на министрите на Гюров е...
България предаде на ЕК план за отказ от руски газ
Певицата ще играе младата Клаудия Кардинале, била копие на италианския секс символ
Италиански продуценти преговарят с Преслава за участието й във филм посветен на голямата актриса и световен секс символ през миналия век - Клаудия Кардинале. Те я видяли на нейно участие при престой в София и установили, нашата певица прилича невероятно на италианската легенда на младини.
Кинаджиите били изумени от невероятната прилика на двете дами, след като видели нашата звезда на едно участия в София. Вероятно повлияна от този комплимент, на концерта на „Планета“ Преслава се бе докарала досущ като кино звездата от близкото минало. Тя бе гримирана, и с кок, характерни за италианската прима за годините, когато правеше най-хитовите си филми.
Още не е ясно каква точно ще е ролята на Преслава, както и дали ще е епизодично появяването й или ще вземе цялата роля, както и ще се стигне ли до подписване на договор. Според близки до певицата, засега е имало само разговор, на който е била представена концепцията за филма. Предстоят още срещи, защото снимките започват през лятото на 2013 г.
Кладия Кардинале гостува в България през март тази година за 15-тото издание на "София филм фест". Тогава 72-годишната актриса получи традиционната награда на София за изключителния си принос към киното. В НДК бе показан и филмът с нейно участие "Гепардът" на Лукино Висконти. След това министърът на културата Вежди Рашидов й връчи наградата „Златен век“.
За Преслава това няма да е дебют в киното. Тя вече има участие в сериала „Столичани в повече“. препоръчано


