ГОРЕЩО
ПОЯВИХА СЕ ЧИСТАЧИТЕ: Включиха "аварийния екип" да спасява Демерджиев
КЪСА ПАМЕТ: Докато броят чуждите полети, някои хора услужливо забравиха как Кирил Петков вдигна цял "Еърбъс", за да вечеря с Лена в солунския "Хаят"
ФЕНОМЕНАЛЕН! Никола Цолов сътвори истински фурор на Силвърстоун, завоювайки безапелационна победа във Формула 2
ЧИЯ Е ВИНАТА? Радев защити проектобюджета и обвини предишните управляващи за дефицита
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Лъже ли Демерджиев за справката от ГДБОП за полетите на Пеевски
Световен футбол
Капитанът на Локомотив (Москва) с тежка травма след мача с Лудогорец, пропуска Мондиал 2014
3090
на 11.02.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският национал Дмитрий Тарасов ще пропусне Мондиал 2014, след като скъса кръстни връзки в контролата на Локомотив (Москва) срещу Лудогорец преди два дни.
препоръчано
Българският първенец спечели мача с 2:1, но в лагера на Локомотив бяха много по-разтревожени от състоянието на дефанзивния халф, който е и капитан на тима. Очаква се той да се възстановява около 6 месеца, но "железничарите" обявиха, че няма да търсят негов заместник.
"Това, което се случи, е тежък удар за мен! Благодаря на всички за подкрепата. Скоро ми предстои операция. Ще стискам палци на Локомотив и на националния отбор на Русия", написа Тарасов в Instagram.
Меси подобри собствен рекорд
8323
преди 8 часа
Външният вид на Меси притесни всички (СНИМКА)
33363
преди 14 часа
Ето ги всички 1/8 финали на Световното първенство
15444
преди 15 часа
Дори оптимистите са песимисти, когато срещу Парагвай стои извънземната Франция
13049
преди 17 часа


