BG EN

Капитанът на Лудогорец пропуска първия мач на тима срещу уелския ТНС

Футбол

Капитанът на Лудогорец пропуска първия мач на тима срещу уелския ТНС

4549
на 08.08.2019
Капитанът на Лудогорец пропуска първия мач на тима срещу уелския ТНС
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама халфове на Лудогорец имат здравословни проблеми преди първия мач с ТНС днес, съобщава „Фокус”.

препоръчано

Двата отбора се срещат тази вечер от 20:30 часа в Разград в първи двубой от третия предварителен кръг на турнира Лига Европа.

Това са капитанът Светослав Дяков и Стефан Баджи.

Опитният полузащитник е повален от вирус и е на антибиотици. Донякъде същата е и ситуацията и с африканското крило, който също страда от грип. С оглед на състоянието на Дяков надали треньорът Стойчо Стоев ще го пусне в игра срещу уелсците днес.

Така капитанът ще има време да се възстанови напълно за мача с ЦСКА в неделя, 11 август, от 20:30 часа на "Лудогорец Арена".

Очаква се обаче Баджи да бъде на разположение на Стойчо Стоев за двубоя с уелсците. Халфът не игра в събота при гостуването на Локомотив (Пловдив) (1:1). Причината е, че имаше травма в глезена.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 53
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК