ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛНИЯТ ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Генералният прокурор на Венецуела Луиса Ортега Диас обвини САЩ, че подклаждат насилие в нейната страна, след като американски конгресмени призоваха за финансиране на венецуелски неправителствени организации, предаде AFP.
препоръчано
„Няма съмнение, че това ще финансира насилствените действия във Венецуела. Тези пари ще бъдат използвани за експлозиви. САЩ действат като „световен полицай”. Но кой им е дал право да наказват страни? Те световен съдия ли са?”, заяви Диас.
Загиналите в жп катастрофата в Испания продължават да се увеличават
8784
преди 2 часа
Путин шокира: Това, което се случва с Гренландия, изобщо не ни засяга.
20493
преди 3 часа
Временният президент на Венецуела отива в САЩ
9421
преди 4 часа


