ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС алармира ОССЕ за неправомерен полицейски натиск от служебната власт в полза на други участници
Борисов: ГЕРБ поема ангажимент да продължи санирането с нова програма за 1,3 млрд. евро
Левски за Боби Михайлов: Светъл път, няма да бъдеш забравен!
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО)
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с временния посланик на САЩ у нас Х. Мартин Магдаул
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Карантина е била въведена заради случаи на птичи грип в западния турски окръг Балъкесир, предаде БТА, позовавайки се на турската частна телевизия НТВ.
Мярката е въведена в град Бандърма, където са установени случаи на заразени животни. Не се допуска влизането и излизането на частни автомобили от засегнатия район.
препоръчано
Случаите на птичи грип са установени в птицеферма в Бандърма при изследвания, направени заради измрели кокошки. Властите са предприели мерки срещу разпространението на заразата.
свързани новини
Айова въведе извънредно положение заради птичи грип
3046
на 02.05.2015
Селин Дион се завръща на сцената
2791
преди 23 минути
Петима убити при израелски удари в ивицата Газа
3161
преди 57 минути
Милиардер: Руснаците трябва да работят по 12 часа шест дни в седмицата
8271
преди 1 часа
Хегсет: Следващите няколко дни ще са решаващи за войната с Иран
8264
преди 1 часа


