ГОРЕЩО
РАЗКРИТИЕ НА ПИК! Васил Терзиев признал в разпита пред полицията, че дарил 251 000 лева на сектата от "Петрохан" по личната сметка на Ивей
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и полицията с нови разкрития по случая "Петрохан" - сектата получила 300 бона дарения през последните години (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Андрей Гюров моментално се обгради с няколко охранители на НСО - избяга позорно от въпрос за Теодора Георгиева (ВИДЕО)
СРАМ И РЕЗИЛ! Парламентът покри Янкулов и Дечев за охраната на оскандалената Теодора Георгиева
Плугчиева: Кризи, войни, а България е с правителство, което има "случаен характер, съчетан с некомпетентност"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Автоапаш-карък задигна БМВ в Петрич, но успя да стигне само до Сандански. Крадецът бил спипан от полицаите на ул.”Стефан Стамболов” в Сандански.
препоръчано
При извършения оглед в автомобила са намерени и иззети две регистрационни табели, издадени за друг лек автомобил, с които беемвето се придвижвало от Петрич към Сандански.
25-годишният апаш е привлечен в качеството си на обвиняем на 28.08.2016 г. "за извършено престъпление по чл.215, ал.1 пр.3 от НК".
свързани новини
Автокрадец задигна БМВ, после го върна сам
11940
на 18.09.2015
По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава.
Полиция тараши магазини в "Столипиново“, откри много ментета
15361
преди 14 часа
Млад мъж преби приятелката си в Джебел
9230
преди 15 часа


