ГОРЕЩО
Евроинс ще предоставя застраховка „Гражданска отговорност“ на българските превозвачи на максимална цена от 1998 евро на тежкотоварно превозно средство
Спипаха на „Капитан Андреево“ незаконни мигранти, укрити в тайник на автобус (СНИМКИ)
Горещ коментар на Гълъб Донев за новия дълг - ето какво налага спешното му теглене
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
65-годишна жена е задържана за длъжностно присвояване на голяма сума пари от болница в София, съобщиха от полицията.
препоръчано
Работата по разследването започнала след подаден сигнал от управител на болничното заведение, който заявил, че служителка е присвоила сума в размер на над 40 000 лева.
Ето и схемата - като счетоводител тя пренасочвала парични средства на болницата на лични сметки.
По случая е образувано досъдебно производство. След доклад на материалите в прокуратурата, тя е привлечена като обвиняема и е задържана за 72 часа.
Нови нарушения: Откриха незконни кладенци в Баба Алино
8502
преди 1 часа
Шофьор с близо 2 промила алкохол падна в дере в Кюстендилско
5444
преди 2 часа


