ГОРЕЩО
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ЧАС ПИК
КАТ предупреждава: 20 лева е глобата за незаличена на стъклото стара винетка
147571
на 17.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Санкцията за неизчегъртана изтекла винетка е издаване на фиш в размер на 20 лeва. Това съобщи Николай Крушарски, инспектор от СДВР, във връзка със започналите полицейски акции в страната. Незаличената изтекла винетка се формулира в закона като вид нарушение, тъй като това затруднява видимостта на водача.
препоръчано
Във връзка със зачестилите напоследък регистрирани случаи на счупени стъкла заради кражба на винетки Крушарски заяви, че това е криминално престъпление. „То трябва да бъде регистрирано от потърпевшите на тел. 112, след което оперативна група е необходимо да извърши оглед на автомобила, за да се задейства процедурата по издирване на крадеца", обясни инспекторът.
МРЪСНИ ТАЙНИ: Невзоров държи компромати за Благомир Коцев
33952
преди 1 часа
ЕПИДЕМИЯ! Още един тир скъса мантинела, избра си АМ "Марица"
28889
преди 4 часа


