BG EN

Катар протяга ръка към Манчестър Юнайтед

Световен футбол

Катар протяга ръка към Манчестър Юнайтед

6797
на 08.02.2023
Катар протяга ръка към Манчестър Юнайтед
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Група от катарски инвеститори подготвя оферта за английския гранд Манчестър Юнайтед, съобщава "Дейли Мейл".

препоръчано

Както е известно, собствениците на "Червените дяволи", фамилия Глейзър, обявиха преди време, че клубът от "Олд Трафорд" се продава.

Един от най-богатите британци сър Джим Ратклиф вече официално обяви, че влиза в борбата за акциите на Юнайтед.

През миналия месец Bloomberg съобщи, че компанията Qatar Sports Investments, която контролира френския Пари Сен Жермен, също обмисля огромни инвестиции във Великобритания, като се заговори, че те могат да инвестират именно в Манчестър Юнайтед или кръвния враг на клуба – Ливърпул.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК