BG EN

Катастрофа във Варненско прати трима души в болница

Региони

Катастрофа във Варненско прати трима души в болница

6166
на 01.09.2014
Катастрофа във Варненско прати трима души в болница

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 29.08., около 11:50 ч., по пътя от гр. Варна за с. Въглен, на кръстовището с пътя между гр. Суворово и с. Кичево, водачката на "Рено" М.М. на 29 г. от гр. Варна, при наличие на пътен знак "стоп", не спира и блъска лек автомобил "Фиат", движещ се по пътя с предимство, пише varna24.bg.

Вследствие на инцидента са пострадали: водачката на първия автомобил, която получава контузии на ляво рамо, ляв крак и челюст, прегледана и освободена без опасност за живота; пътничка от същия автомобил, жена на 66 г. от гр. Варна, която получава фрактура на дясна предмишница, контузии на гръден кош и глава, също прегледана и освободена, без опасност за живота, и водачът на втория автомобил, мъж на 35 г. от гр. Суворово, който получава контузия на дясно коляно. 

По случая е образувано досъдебно производство.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК