ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Катастрофа затвори пътя Самоков-Дупница, съобщиха от Областната дирекция на МВР-София. Ударили са се лек автомобил "Тойота" и микробус "Мерцедес".
препоръчано
Пострадали са двама мъже – шофьорът и пътник в лекия автомобил.
Инцидентът е станал в граничен район между Самоков и Дупница и поради тази причина сигналът първоначално е бил насочен към дупнишкото Районно управление "Полиция” (РУП).
Пътят е затворен за движение на тежкотоварни автомобили. Леките се пропускат.
Работник бере душа след инцидент в "Топлофикация-Русе“
5590
преди 2 часа
Пожар опустоши склад в село Самуилово, тонове фураж са унищожени
15712
на 11.03.2026
Шофьор на товарен автомобил блъсна 83-годишна пешеходка в Казанлък
9616
на 11.03.2026
Шофьор блъсна 14-годишно момиче на пешеходна пътека в Бургас
14214
на 11.03.2026


