ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов: Гласуващите в чужбина НИКАК не повлияха на изборите. За късмет, няма партия да "виси" на бариерата
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
КАКВО КАЗВА ИСТОРИЯТА: Радев изпреварва най-добрия резултат на Борисов, доближава се като мандати до Костов
Миро на Лена с покъртителни резултати - срина ППДБ в Ямбол и Бургас
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десет души бяха ранени при сблъсък на влака „Метролинк” с товарен камион в района на Лос Анджелис, съобщи телевизия Кей Ти Ел Ей. Във влака е имало 187 пътници.
препоръчано
На мястото на инцидента са пристигнали 13 линейки и 75 противопожарни коли. По щастлива случайност никой не е получил сериозни травми. Оцелял е и водачът на товарния камион.


