ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ТОВА СА ТЕ! ЦИК обяви имената на 240-те депутати в 52-то Народно събрание (ПЪЛЕН СПИСЪК)
Предложиха на Радев да направи министерство, което ще спаси България от изчезване
РАВНИ ПРЕД ЗАКОНА: Румен Радев глобен в изборния ден (СНИМКА)
НЕЛЕП ИНЦИДЕНТ: Падна парапет от сградата на НДК, 15-годишно момче е в кома
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Продължава да е затруднено движението по автомагистрала Тракия" в района на километър 76-и в посока за Бургас, където малко след 19:00 часа самокатастрофира товарен автомобил, който е превозвал зърно.
препоръчано
Няма сериозно пострадали хора. Водачът е с леки наранявания.
Все още движението се извършва в аварийната лента. Изчаква се тежка техника, която трябва да разтовари автомобила, след което камионът ще бъде вдигнат и преместен от района на АМ "Тракия".
Пътуващите в посока Бургас трябва да се движат с повишено внимание във въпросния участък и с намалена скорост.
7-километрова "тапа" се е образувала преди 80-ия километър на магистрала "Тракия" в посока Бургас, съобщи слушател на БНР.
свързани новини
Тежка катастрофа на „Тракия“, ранени са четирима, сред тях и деца
18271
на 27.07.2023
НДК започва проверка след инцидента с пострадало дете
4525
преди 4 часа
НЕЛЕП ИНЦИДЕНТ: Падна парапет от сградата на НДК, 15-годишно момче е в кома
59368
преди 7 часа
Тежка катастрофа блокира Прохода на Републиката
10911
преди 10 часа


