BG EN

Катастрофирал моторист мъсти с палеж в Харманли

Региони

Катастрофирал моторист мъсти с палеж в Харманли

6716
на 03.05.2019
Катастрофирал моторист мъсти с палеж в Харманли
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С палеж си отмъсти блъснат 16-годишен моторист в Харманли, съобщиха от полицията.

препоръчано

Младежът признал пред съдия, че вчера запалил Рено, паркирано на улица "Александър Стамболийски“ в Харманли. При огледа криминалистите открили и бутилката с бензин, използвана при палежа. Огънят съсипал двигателя на леката кола и предните й гуми.

По случая е образувано досъдебно производство за палеж. "Предвидената санкция по този член от Наказателния кодекс при доказване на вина е от 12 месеца до 8 г. решетки", коментираха юристи​

свързани новини

Непълнолетният пострадал леко в предизвикана от него катастрофа на 30 април. Тя станала 10 минути след полунощ на улица "Ханска" в града на Белоногата. Тогава, докато сменял скоростите, мотористът не се съобразил с интензивността на движението. На прав участък загубил контрол над управлението. Ямахата му се подхлъзнала наляво и се ударил в задната броня на Реното, шофирано от 59-годишен харманлиец.

От удара ​младежът получил охлузни рани на гърба и лявата ръка.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК