ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Напусналата снощи "Биг Брадър" кулинарка Мариела Нордел си има двойник в Холивуд.
препоръчано
Победителката от "Мастър Шеф" е лика-прилика с пухкавата актриса Магда Шубански, която играе Есме Хогит - собственичката на говорещето прасенце Бейб в едноименната австралийско-американска комедия.
Три седмици в Къщата Нордел тренира здраво, за да свали излишните си килограми. Но и самата тя се обърка с колко от тях в крайна сметка се е разделила. За пред брадърите първо бяха около 15-16, за пред хората зад кулисите на предаването после станала между 10 и 14.
свързани новини


