BG EN

Катрин бясна на Майкъл Дъглас, бил залитнал по колежка

Шоу свят

Катрин бясна на Майкъл Дъглас, бил залитнал по колежка

20836
на 30.11.2014
Катрин бясна на Майкъл Дъглас, бил залитнал по колежка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Катрин Зита-Джоунс е бясна на съпруга си Майкъл Дъглас.

препоръчано

Запознати издават, че актьорската двойка съвсем скоро може отново да обяви раздялата си.

Причината - актьорът бил залитнал по своя по-млада колежка, с която в момента снима новата си лента.

Майкъл не спирал да флиртува с Еванджелин Лили,позната на българската публика от сериала "Изгубени". Когато разбрала за забежката, съпругата му буквално откачила.

"Той така й се молеше да се съберат отново, а сега продължава да се държи, както преди и да не държи на брака им", издава близък на семейството, предаде bliasak.bg.

Припомняме, че през август миналата година Катрин Зита-Джоунс и Майкъл Дъглас обявиха, че се разделят.

След дълги увещания и молби актьорската двойка се събра, като се твърдеше, че вече са в перфектни отношения и са изгладили проблемите помежду си.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК