ГОРЕЩО
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
СЕНЗАЦИОННО РАЗКРИТИЕ! Учени установиха: Глобалното затопляне удължава дните - за първи път от 2,6 млн. години 24-часовата константа рухва
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Катрин Зита-Джоунс ще влезе в ролята на колумбийската наркобаронеса Гриселда Бланко в биографичен филм, озаглавен "Кръстницата", съобщи Контактмюзик, пише "24 часа".
препоръчано
Бланко - първата и единствена жена, издигнала се до ръководството на колумбийския наркокартел Меделин, е ключова фигура в нарковойната в Маями, Флорида, през 70-те и 80-те години на миналия век. Наркобаронесата е заподозряна, че е поръчала стотици убийства, за да запази парите и властта си.
Гриселда Бланко, известна с прозвищата Черната вдовица, Кокаиновата кръстница и Кралицата на наркотрафика, беше застреляна през септември 2012 година.
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
167606
преди 1 часа
Бащата на Сияна ИЗБУХНА: Васко не е малцинство. Васко е диагноза!
89662
преди 2 часа
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
383736
преди 3 часа


