Кевин Де Бройне блести за победа на Манчестър Сити над Уест Хем

9356
на 20.02.2020

Белгийският национал Кевин Де Бройне изгра поредният си впечатляващ мач с екипа на Манчестър Сити и бе в основата на успеха на шампионите на Англия над гостуващия Уест Хем с 2:0 в последния двубой от 26-ия кръг на Висшата лига.

В 30-ата минута Родри откри резултата в мача след асистенция на Де Бройне. В 62-ата минута белгиецът сам вкара за крайното 2:0 за Манчестър Сити.

След 17-ия си успех от началото на кампанията отборът от Манчестър е на второто място в класирането, като изостава с 22 точки от лидера Ливърпул.

Уест Хем регистрира 14-а загуба, като тимът е в зоната на изпадащите, на точка зад намиращия се над чертата отбор на Астън Вила.

ПИК TV! Зам.-шефът на Сметната палата, нарочен за служебен премиер: Съжалете ни! Жена ми от месец не спи (ВИДЕО) ПИК TV! Зам.-шефът на Сметната палата, нарочен за служебен премиер: Съжалете ни! Жена ми от месец не спи (ВИДЕО)