BG EN

КЕВР нищи цената на природния газ

Животът днес

КЕВР нищи цената на природния газ

8071
на 25.06.2019
КЕВР нищи цената на природния газ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Очаква се днес Комисията за енергийно и водно регулиране да проведе открито заседание за цената на природния газ за предстоящото тримесечие. От „Булгаргаз” поискаха синьото гориво да поевтинее с малко над 0,5%.

препоръчано

Така и планираното поскъпване на парното и топлата вода от 1 юли може да е с по-малко от предварително обявеното. 

В началото на месеца от КЕВР обявиха, че най-сериозно увеличение на тока се очаква за клиентите на EVN – 3,59%. За битовите абонати на ЧЕЗ и „Енерго про” е предвидено по-малко увеличение.

Най-голямо увеличение на цените на парното и топлата вода се очаква в Разград – с над 17%. В Габрово предложеното поскъпване е с близо 13%.

С около 7% би трябвало да се увеличат цените в Пловдив, Бургас, Враца и Велико Търново. За столицата се чака 4% увеличение, а в Сливен – намаление с близо половин процент.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК