BG EN

Кела завежда дела срещу двама психолози на МВР

ЧАС ПИК

Кела завежда дела срещу двама психолози на МВР

5654
на 15.02.2014
Кела завежда дела срещу двама психолози на МВР
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пламен Дишков-Кела е решил да съди двама психолози от МВР.

препоръчано

Бившият силов бос се опитва да подведе под съдебна отговорност... вещи лица за… клевета!  Кела бил недоволен от експертизата, която му направили преди... 10 години двама експерти от Института по психология на МВР - гр. София.

Той смята, че психолозите са го наклеветили и са му приписали престъпление, което не бил извършил.

Дишков, който доскоро лежеше в Бургаския затвор, твърдял, че експертите са разгласили позорни обстоятелства около личността му. Магистратите от Районния съд в Бургас обаче са отказали да образуват съдебно дело поради изтекъл абсолютен давностен срок за наказателно преследване. Според съдебното определение Кела е трябвало да плати направените по делото разноски на единия психолог.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК