ГОРЕЩО
Джеймс Мазарела прие делегацията на ДПС във Вашингтон
Тежко му на Радев с такава улична банда
НОВА ТРАГЕДИЯ! Тежка катастрофа с най-малко трима загинали затвори пътя Русе – Бяла (СНИМКИ/ОБНОВЕНА)
МЪЛНИЯ! ДПС с размазваща реакция след просташката обида на Константин Проданов - жените в парламента да му обръщат гръб при всяко негово изказване
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Комисията за защита на конкуренцията е образувала три производства за установяване на извършени евентуални забранени споразумения от страна на производители и търговци по цялата верига на дистрибуция в хранителния сектор.
препоръчано
Преди ден от антимонополният орган съобщиха, че проверяват хипермаркети и браншови организации за наличие на картел при цените на храните.
Тогава представители на комисията влязоха на внезапна проверка в Асоциацията на млекопреработвателите и съобщиха, че подобни внезапни инспекции за изземане на документи ще продължат.
МЕРКИ: КЗК рови за картел в бизнеса с горивата
11239
на 08.11.2018


