BG EN

Кибератака удари швейцарското правителство

Европа

Кибератака удари швейцарското правителство

15602
на 13.06.2024
Кибератака удари швейцарското правителство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Швейцарското правителство съобщи, че уебсайтовете му са били засегнати от вълна от кибератаки преди срещата на върха за мир в Украйна, която ще се проведе този уикенд в страната, предаде БГНЕС.

препоръчано

"Първите атаки за отказ на услуга (DDoS) срещу различни уебсайтове на федералното правителство и организации, участващи в срещата на върха за мира в Украйна, започнаха тази сутрин.

Те доведоха до незначителни прекъсвания на работата", съобщи Националният център за киберсигурност.

свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК