BG EN

КИБЕРВОЙНА! Руски хакери ни атакуват постоянно, правят фалшиви сайтове с известни личности и ни пробутват чайчета

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

КИБЕРВОЙНА! Руски хакери ни атакуват постоянно, правят фалшиви сайтове с известни личности и ни пробутват чайчета

19194
на 07.01.2017
КИБЕРВОЙНА! Руски хакери ни атакуват постоянно, правят фалшиви сайтове с известни личности и ни пробутват чайчета
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Хакери ни атакува постоянно, правят фалшиви сайтове с известни личности и ни пробутват чайчета. Тази тема разви пред Нова тв главният здравен инспектор д-р Ангел Кунчев. Именно той е пострадал съвсем скоро, след като негова снимка се появила на фалшив сайт на БНТ, който рекламира билков чай за всичко.

препоръчано

„Има направен такъв фалшив сайт и на Министерството на здравеопазването, който отново ни продава целебни чайове. Всичко това е фалшиво и доколкото знам следата води към руски компании, които пробват да пробиват на пазара. Така че трябва да се пазим“, обясни д-р Кунчев.

„Нито съм го опитвал, нито го знам какво е. Нека хората не се лъжат“, добави той.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК