ГОРЕЩО
Mini-то на Любомир Семерджиев срещу „големите“ (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Първа оставка в кабинета "Радев"
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ПОС терминалите от Fibank са с промоционални условия до 30 септември 2026 г.
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На българо-турската граница на ГКПП "Капитан Андреево" има 3,5 км колона от товарни автомобили на изход. Това съобщиха от пресцентъра на ГД "Гранична полиция".
препоръчано
На българо-румънската граница на ГКПП "Дунав мост Видин" има 2 км колона от товарни автомобили в двете посоки. На останалите гранични контролно-пропускателни пунктове трафикът е нормален.


