ГОРЕЩО
Евтим Милошев със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ: НДК е на загуба от 50 млн. евро, но директорката му взима заплата от 14 000 евро
Семейството на Любен Дилов-син публикува ДВЕ МИЛИ СНИМКИ, с които си взе последно сбогом с него
НОВИ ПОДРОБНОСТИ за кървавата касапница с автобуса в София. ИМА ВТОРА ЖЕРТВА. Ето в кои болници са тежко ранените (СНИМКИ)
Главният прокурор Ваня Стефанова подписа искане до министъра на правосъдието на Република Сърбия за екстрадиция на Мавродиев
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: ДПС внесе в НС решение за освобождаването на управителя и подуправителя на НЗОК (ДОКУМЕНТ)
Акценти
Кинорежисьорът Евгений Михайлов: Дъвката на ПП и ДБ - "съдебна реформа и смяна на Иван Гешев" толкова се износи, че вече дори не прави и балончета
77992
на 27.11.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дъвката на ПП и ДБ - "съдебна реформа и смяна на Иван Гешев" толкова се износи, че вече дори не прави и балончета. Това коментира на страницата си във Фейсбук кинорежисьорът Евгений Михайлов.
препоръчано
Ето какво заявява още той:
Не съм чул главният прокурор Иван Гешев досега да е обвинил и арестувал някой от ДБ. Все още не е обвинил и някой от ПП.
Защо тогава от сутрин до вечер ПП и ДБ искат оставката на Иван Гешев? Че и промяна на Конституциата!?
Защото е обвинил Баневи, Божкови, Бобокови, Василеви, Стайкови, а и някои от екипа на Радев ли?
Не разбирам и безпределната обич на ПП и ДБ към Бойко Рашков. лЪжа! Разбирам я тази любов. На себеподобни!
свързани новини




