Кирил Десподов под пара...

24275
на 25.11.2019

Футболист номер 1 на България за 2018 година Кирил Десподов изигра поредния си силен мач с екипа на Щурм Грац. Българинът бе в основата на това Щурм да стигне до ценна точка при визитата на Рапид Виена. Срещата завърши 1:1, а родният национал асистира за попадението на Филип Хуспек.

Мачът започна по-добре за домакините. Те пропуснаха няколко положения, но в 28-ата минута Кристофер Дибон откри резултата. През втората част ролите се смениха и Щурм доминираше. В 54-ата минута Десподов центрира от десния фланг и Хуспек засече топката на далечната греда, за да възстанови равенството в срещата, акцентира "Гонг". Българинът остана на терена до 68-ата минута, когато отстъпи мястото си на Михаел Лема.

Отборът на Щурм Грац е пети във временното класиране на австрийската Бундеслига.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите
САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО)