ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Сянката на НПО над България: как непрозрачните финанси и зависимости подкопават демокрацията и защитават интересите на "жълтопаветието"
Стойчо Стойчев: Гюров много обичаше да се показва, да се снима, да се изтъква, да се саморекламира. Докато Радев е друго нещо
Александър Симов им СВАЛИ МАСКАТА: Създаването на комисия за Пеевски е пропаганден номер на десницата, който опитват във всеки парламент. Хайде да сменят подхода!
ИСТИНСКА ПРОЛЕТ! Новата седмица започва с много слънце и следобедни леки валежи. Тук-таме може и да прегърми (КАРТА)
БИТКАТА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Тиктокърът Гюров и Кандев палят НОВ СКАНДАЛ между ПП и ДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ха-ха!
препоръчано
Уволненият шеф на ГД "Национална полиция", някой си В. Кирчев, който "арестува" Бойко Борисов, щял да води депутатската листа на ПП-тата в Хасково.
Тия "харвардски" измамници са толкова предсказуемо прости, та вече направиха ареста на лидера на ГЕРБ хептен политически и разчистване на сметки. Така - министърът, натъманил ареста, Бойко Рашков - Дамаджаната ще води листата им в Перник. Само с тези факти осъдителната им присъда в Европейския съд не им мърда.
Лошото е, че ние ще плащаме простотията на Киро #Простото и неговите маши.
Николай Бареков


