ГОРЕЩО
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
Гълъб Донев на среща с Кристалина Георгиева - ето какво обсъдиха
Модернизацията на лифта до Мальовица е с всички законни разрешителни
САМО В ПИК! Георги Марков: Миграцията на ножа, третият пол и цензурата доведоха до патриотичния завой в Европа
ОТВЕТНА РЕАКЦИЯ! Блокада затваря три гранични пункта с РСМ в защита на македонските българи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на КНР Си Цзинпин заяви, че Пекин никога няма да допусне повторение на трагедията с отделянето на Тайван от страната.
препоръчано
Той категорично предупреди острова срещу всякакви стъпки за обявяване на независимост, което "Ройтерс" коментира като готовност от страна на Пекин да си върне контрола над Тайван дори и със сила.
Решително ще противодействаме на сепаратистката дейност под всякаква форма, насочена към независимостта на Тайван, ще защитаваме суверенитета и териториалната цялост на страната и никога няма да допуснем повторение на историческата трагедия с разделянето на нацията, подчерта Си.
Почина един от обвиняемите за трагедията в Кочани
8660
преди 2 часа
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
35939
преди 3 часа


